هفته‌نامه سیاسی، علمی و فرهنگی حوزه‌های علمیه

اعلام تغییرات برنامه امتحانات پایانی طلاب سطوح عالی حوزه علمیه قم

اعلام تغییرات برنامه امتحانات پایانی طلاب سطوح عالی حوزه علمیه قم

معاون آموزش حوزه علمیه قم، تغییرات برنامه امتحانات پایان سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ طلاب سطوح عالی در خرداد و مرداد را اعلام کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اصغر همتیان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری حوزه، درباره برنامه امتحانات پایان سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ طلاب سطوح عالی حوزه علمیه قم، گفت: در برنامه امتحانی که پیش از این طراحی و اعلام شده بود، قرار بود امتحانات پایان سال تحصیلی۳۰ خرداد تا ۴ تیرماه برگزار شود و تمهیدات لازم نیز بر اساس همین برنامه پیش‌بینی شده بود؛ اما در شرایط فعلی تغییراتی ایجاد شده است.
معاون آموزش حوزه علمیه قم ادامه داد: بعد از شهادت جانسوز آیت‌الله رئیسی رئیس‌جمهور محترم و هیئت همراه و اعلام تقویم برگزاری انتخابات ریاست جمهوری با توجه به ضرورت جهاد تبیین و نقش‌آفرینی اساتید و طلاب در عرصه سرنوشت‌ساز انتخابات ریاست جمهوری، تغییر برنامه امتحانی پایان سال ضروری به نظر رسید. بر این اساس مقرر گردید، امتحانات نوبت خرداد از ۲۰ تا ۲۴ همین ماه برگزار شود.
به‌گفته حجت‌الاسلام والمسلمین همتیان، علاوه بر برنامه فوق، مقرر شد که بعد از ایام تبلیغی دهه اول محرم، اوایل مرداد ماه، نوبت امتحانی دیگری نیز برگزار و طلاب محترمی که به هر دلیل امکان حضور در امتحانات خرداد را ندارند، بتوانند در این نوبت امتحانی شرکت کنند.
وی در پایان گفت: جزئیات برنامه امتحانی خرداد و مرداد به‌‎زودی اعلام خواهد شد.

 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه