هفته‌نامه سیاسی، علمی و فرهنگی حوزه‌های علمیه

نمایندگان مجلس بر عملکرد دستگاه‌های دولتی نظارت مستمر داشته باشند

آیت‌الله‌العظمی سبحانی

نمایندگان مجلس بر عملکرد دستگاه‌های دولتی نظارت مستمر داشته باشند

رئیس مؤسسه علمی پژوهشی امام صادق(ع) گفتند: نمایندگان مجلس شورای اسلامی منتخبان مردم هستند که باید به‌منظور عملکرد بهتر دستگاه‌های دولتی، به‌صورت مستمر بر عملکرد آنان نظارت داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حضرت آیت‌الله سبحانی 2 فروردین در دیدار حجج‌اسلام و‌المسلمین؛ سیدمحمد نبویان و قاسم روان‌بخش از نمایندگان منتخب مردم تهران و قم در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آغاز بهار طبیعت، خدمت در مجلس را وظیفه بسیار سنگینی دانستند و اظهار کردند: شما نماینده آحاد جامعه هستید و در این امر، مسئولیت دوچندانی بر دوش شماست.
این مرجع تقلید، با اشاره به تلاش مضاعف نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برای برطرف کردن ریشه‌ای مشکلات، افزودند: عملکرد دستگاه‌های دولتی را زیر نظر داشته باشید و به آنها تذکر دهید؛ چراکه میزان نارضایتی کم نیست.
ایشان با بیان اینکه نظارت مستمر و مداوم می‌تواند رضایت‌مندی مردم را به‌همراه داشته باشد، ادامه دادند: دستگاه‌ها و اداره‌های دولتی سعی کنند تا بیش از پیش، مشکلات افراد را رفع کنند.
حضرت آیت‌الله سبحانی تصریح کردند: به افراد(نمایندگان) قبلی هم این صحبت‌ها گفته شد؛ اما برخی یادشان ماند و برخی هم فراموش کردند و امیدواریم، اگر مسئله‌ای را به شما اطلاع دادیم، پیگیری و رفع کنید و فقط شنونده نباشید.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه