*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


اخبار افق, اخبار افق شماره خبر: ٤٠٤٨٩٣ ١٢:٣٠ - 1397/10/17   بشارت پیروزی‌های بزرگ‌تر  از به‌زانو درآوردن ۴۸ساعته رژیم صهیونیستیامام خامنه‌ای در دیدار دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین  ارسال به دوست نسخه چاپي


بشارت پیروزی‌های بزرگ‌تر  از به‌زانو درآوردن ۴۸ساعته رژیم صهیونیستیامام خامنه‌ای در دیدار دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین

بشارت پیروزی‌های بزرگ‌تر از به‌زانو درآوردن ۴۸ساعته رژیم صهیونیستی


آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با تصریح بر این‌که رژیم صهیونیستی در آخرین درگیری، بعد‌از ۴۸ ساعت خواستار آتش‌بس شد و این به معنی به زانو درآمدن رژیم غاصب صهیونیستی بود، تأکید کردند: علت پیروزی‌های مستمر ملت فلسطین در سال‌های اخیر، ایستادگی و مقاومت بوده است؛ در آینده و تا زمانی که مقاومت وجود داشته باشد، روند افول و زوال رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داشت...


به گزارش پایگاه اطلاعرسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیتالله خامنهای، ۱۰ دی در دیدار آقای زیاد النخاله دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین و هیئت همراه، با اشاره به یک معادله روشن در قضیه فلسطین، خطاب آنها گفتند: براساس این معادله اگر مقاومت کنید پیروز خواهید بود و اگر مقاومت نکنید، پیروزی نخواهید داشت اما به فضل الهی، مردم فلسطین در مبارزه با رژیم صهیونیستی تاکنون مقاومت کرده و پیروز بودهاند.

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: پیروزی مردم فلسطین در سالهای اخیر، به معنای توانایی تشکیل حکومت در تلآویو نبوده است، البته این موضوع نیز به فضل پروردگار محقق خواهد شد، بلکه پیروزی اصلی این بوده که رژیم صهیونیستی که ارتشهای عربی نتوانستند، آنرا شکست دهند، بهوسیله مردم فلسطین و گروههای مقاومت به زانو درآمد و به اذن الهی آنها پیروزیهای بزرگتری نیز خواهند داشت.

ایشان خاطرنشان کردند: رژیم صهیونیستی که در دو جنگ قبلی با گروههای مقاومت، در برههای بعداز ۲۲ روز و در برههای دیگر بعداز ۸ روز درخواست آتشبس کرد، در آخرین درگیری، بعداز ۴۸ ساعت خواستار آتشبس شد و این، یعنی به زانو درآمدن رژیم غاصب صهیونیستی.

حضرت آیتالله خامنهای این اتفاقات را بسیار مهم و از الطاف الهی برشمردند و اظهار داشتند: علت پیروزیهای مستمر ملت فلسطین در سالهای اخیر، ایستادگی و مقاومت بوده است؛ در آینده و تا زمانی که مقاومت وجود داشته باشد، روند افول و زوال رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داشت.

ایشان با اشاره به فشارهای سنگین جبهه استکبار به جمهوری اسلامی ایران نیز ابراز داشتند: این فشارها هرگز موجب نخواهد شد تا ما از وظیفه الهی، دینی و عقلانی خود در حمایت از فلسطین منصرف شویم.


 در هر جنگی تلآویو و همه مناطق اشغالی در تیررس هزاران موشک مقاومت است


در این دیدار آقای زیاد النخاله دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین نیز ضمن ارائه گزارشی از آخرین تحولات فلسطین اشغالی و آمادگیهای بالای گروههای مقاومت گفت: مردم غزه با وجود همه فشارها، در مقابل رژیم صهیونیستی و طرح موسوم به «معامله قرن» ایستادهاند که نمونه بارز آن استمرار تظاهرات هفتگی «جمعه بازگشت» است.

وی افزود: امروز تواناییها و قدرت مقاومت اسلامی فلسطین بیشاز هر زمان دیگر است، بهگونهای که اگر جنگی رخ دهد، تلآویو و همه شهرها و شهرکهای رژیم صهیونیستی در تیررس هزاران موشک مقاومت قرار خواهند داشت.

 


خروج