*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


اخبار افق, اخبار افق شماره خبر: ٤٠٢٦٨٨ ١٦:٠٦ - 1397/06/21   معرفی کتاب ارسال به دوست نسخه چاپي


معرفی کتاب

آیه ها و آینه ها


کتاب آیه‌ها و آینه‌ها، شامل حکایت‌های جالب از سبک زندگی علما و بزرگان، به همت خبرگزاری حوزه، منتشر شد. این کتاب در قطع پالتویی و در 72 صفحه، شامل بخشی از حکایت‌های جالب از سبک زندگی علما و بزرگان است که هر داستان آن، با یک نکته آغاز و با آیه‌ای از قرآن کریم ادامه پیدا می‌کند و در نهایت با یک حکایت جالب و پندآموز از سبک و زندگی علمای دین...

کتاب آیهها و آینهها، شامل حکایتهای جالب از سبک زندگی علما و بزرگان، به همت خبرگزاری حوزه، منتشر شد.

این کتاب در قطع پالتویی و در 72 صفحه، شامل بخشی از حکایتهای جالب از سبک زندگی علما و بزرگان است که هر داستان آن، با یک نکته آغاز و با آیهای از قرآن کریم ادامه پیدا میکند و در نهایت با یک حکایت جالب و پندآموز از سبک و زندگی علمای دین، تمام میشود و در حقیقت منبری، آماده برای مبلغان بهخصوص در ایام تبلیغی میباشد.

خاطرنشان میشود: رمز موفقیت مقام معظم رهبری؛ حلالیتطلبی شگفتانگیز آیتالله حائری؛ آیتالله میلانی در حال بیهوشی پرفسور برلون را مسلمان کرد؛ مرجع تقلیدی که خیاطی آموزش میداد؛ شب سخت سیدجمالالدین گلپایگانی در تخت فولاد؛ عالمی که همسر برادرش را بعداز چهل سال زندگی نمیشناخت؛ گریه کلیمیان پای سخنرانی آیتالله نهاوندی؛ دارندگان حقوقهای نجومی این حایت را بخوانند و... . از برخی موضوعات این کتاب است.

یادآور میشود: محتوای این کتاب باز نشر مطالبی است که به کوشش طلبه فاضل یوسف مولایی تهیه و تنظیم و در خبرگزاری حوزه منتشر شده بود.

علاقهمندان برای تهیه این کتاب میتوانند به دفتر مرکزی خبرگزاری حوزه، واقع در قم، بلوار جمهوری اسلامی کوچه دوم پلاک 15 مراجعه کنند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


خروج