*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


اخبار افق, اخبار افق شماره خبر: ٤٠١٣٧٢ ١٥:٠٨ - 1397/04/13    واگذاری فرایند اخذ و تخصیص بودجه و اعتبارات به مدیریت‌های استانی مسئول دبیرخانه شورای‌عالی حوزه‌های علمیه خبر داد  ارسال به دوست نسخه چاپي


 واگذاری فرایند اخذ و تخصیص بودجه و اعتبارات به مدیریت‌های استانی مسئول دبیرخانه شورای‌عالی حوزه‌های علمیه خبر داد

واگذاری فرایند اخذ و تخصیص بودجه و اعتبارات به مدیریت‌های استانی


حجت‌الاسلام والمسلمین نواب گفت: امسال برای اولین‌بار، همه فرایند اخذ و تخصیص بودجه و اعتبارات به مدیریت‌های استانی واگذار شده است. حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعبد‌الفتاح نواب در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، با اشاره به برگزاری هم‌اندیشی نمایندگان مالی مدیریت‌های استانی حوزه‌های علمیه در قم، گفت: هدف از برگزاری این نشست، هم‌افزایی و هم‌فکری و ایجاد رویه واحد در ارتباط با اعتبارات استانی حوزه‌های علمیه بود...

 

حجتالاسلام والمسلمین نواب گفت: امسال برای اولینبار، همه فرایند اخذ و تخصیص بودجه و اعتبارات به مدیریتهای استانی واگذار شده است.

حجتالاسلام والمسلمین سیدعبدالفتاح نواب در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، با اشاره به برگزاری هماندیشی نمایندگان مالی مدیریتهای استانی حوزههای علمیه در قم، گفت: هدف از برگزاری این نشست، همافزایی و همفکری و ایجاد رویه واحد در ارتباط با اعتبارات استانی حوزههای علمیه بود.

مسئول دبیرخانه شورایعالی حوزههای علمیه افزود: در این نشست در مورد توزیع اعتبارات توضیحاتی به نمایندگان و مدیریت استانی داده شد تا بیشتر و بهتر در مورد جریان و نحوه توزیع اعتبارات و بودجههای استانی قرار گیرند.

وی اظهار داشت: امسال برای اولینبار، همه فرایند اخذ و تخصیص بودجه و اعتبارات، به مدیریتهای استانی واگذار شده است، به همین دلیل برای انجام بهتر فعالیتها، مسئولان حوزه تصمیم گرفتند، گردهمآیی و نشستی با حضور نمایندگان مدیریتهای استانی برگزار کنند تا در جریان فرایند توزیع بودجه و اعتبارات استانی قرار گیرند.

حجتالاسلام والمسلمین نواب گفت: در سالهای گذشته نمایندگان دبیرخانه شورایعالی حوزههای علمیه، برای امضای تفاهمنامه به استانها میرفتند و مسئولیت فرایند اخذ و تخصیص اعتبارات استانی را بر عهده داشتند، ولی از امسال براساس سیاست جدید حوزه این کار به مدیریتهای استانی واگذار شده است.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


خروج