*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


اخبار افق, اخبار افق شماره خبر: ٤٠١٣٧٠ ١٥:٠١ - 1397/04/13   نرم‌افزار اندرویدی «مسئله‌گو» روانه بازار شد ارسال به دوست نسخه چاپي


نرم‌افزار اندرویدی «مسئله‌گو» روانه بازار شد

نرم‌افزار اندرویدی «مسئله‌گو» روانه بازار شد


نرم‌افزار مسئله‌گو حاصل تلاش خودجوش جمعی است که سعی کرده‌اند با ارائه شیوه‌ای جدید، تعداد بیشتری از مردم را با احکام شرعی آشنا نمایند. ▪ ویژگی‌های منحصربه فرد نرم‌افزار نمایش احکام اختصاصی: با توجه به شرایط مخاطب از قبیل مرجع تقلید، مرد یا زن بودن، مجرد یا متأهل بودن و سن مخاطب؛ احکام ویژه وی ارائه شود تا در امر یادگیری باعث تسهیل شود...

نرمافزار مسئلهگو حاصل تلاش خودجوش جمعی است که سعی کردهاند با ارائه شیوهای جدید، تعداد بیشتری از مردم را با احکام شرعی آشنا نمایند.

ویژگیهای منحصربه فرد نرمافزار

نمایش احکام اختصاصی: با توجه به شرایط مخاطب از قبیل مرجع تقلید، مرد یا زن بودن، مجرد یا متأهل بودن و سن مخاطب؛ احکام ویژه وی ارائه شود تا در امر یادگیری باعث تسهیل شود.

تمرکز بر احکام پرکاربردتر، چینش جدیدی از فصول و بخشها، نمایش کارتی احکام، نمایش نظرات سایر مراجع در زمان احتیاط واجب و استفاده از تصاویر از دیگر ویژگیهای منحصربه فرد این نرمافزار است.

گلچین شخصی احکام از دیگر ویژگی نرمافزار است که امکان تهیه لیستی از احکام برگزیده برای مخاطب وجود دارد تا احکام مبتلا به یا احکامی که نیاز به پرسش و تحقیق دارد را برای خود ذخیره نماید و... .

گفتنی است: این نرمافزار بر اساس فتاوای آیات عظام خامنهای، سیستانی و مکارم شیرازی بوده است و علاقهمندان میتوانند آن را از کافه بازار دریافت نمایند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


خروج