*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


اخبار افق, اخبار افق شماره خبر: ٤٠٠٦٢٤ ١٧:٠٨ - 1397/03/12   فاجعه سکوت سران عربدر بیانیه ایت الله العظمی بشیر نجفی در مورد انتقال سفارت آمریکا به قدس عنوان شد ارسال به دوست نسخه چاپي


فاجعه سکوت سران عربدر بیانیه ایت الله العظمی بشیر نجفی در مورد انتقال سفارت آمریکا به قدس عنوان شد

فاجعه سکوت سران عرب


دفتر آیت‌الله‌العظمی حسین بشیر نجفی از مراجع نجف، در مورد انتقال سفارت آمریکا به قدس بیانیه‌ای صادر کردند و آن را زیر پا گذاشتن قوانین بین‌المللی و روی گرداندن از راه عدالت و انصاف دانستند. به گزارش سرویس بین‌الملل خبرگزاری حوزه، در بیانیه معظم‌له آمده است: اقدام اخیر آمریکا در انتقال سفارتش به شهر قدس اشغالی، برای هر انسان عاقل و دوستدار عدالت و امنیت، غیرقابل باور و تعجب‌برانگیز است...

دفتر آیتاللهالعظمی حسین بشیر نجفی از مراجع نجف، در مورد انتقال سفارت آمریکا به قدس بیانیهای صادر کردند و آن را زیر پا گذاشتن قوانین بینالمللی و روی گرداندن از راه عدالت و انصاف دانستند.

به گزارش سرویس بینالملل خبرگزاری حوزه، در بیانیه معظمله آمده است:

اقدام اخیر آمریکا در انتقال سفارتش به شهر قدس اشغالی، برای هر انسان عاقل و دوستدار عدالت و امنیت، غیرقابل باور و تعجببرانگیز است.

 

 

این اقدام، زیر پا گذاشتن قوانین و پیماننامههای بینالمللی و روی گرداندن از راه عدالت و انصاف است.

مسئله بسیار تأسفبار این است که این اقدام شنیع از سوی کشوری صادر شده است که از کشورهای بزرگ بهشمار میرود و مدعی حمایت از امنیت و آرامش در جهان است و افتخار میکند که شورای امنیت را در خاک خود جای داده است.

سکوت ملتها و سران کشورهای عربی و اسلامی بهجز شمار بسیار کم، بر غم و اندوه ما افزوده است؛ این در حالی است که گروهی از جوانان ما در فلسطین اشغالی در برابر این اقدام مبارزه کردند و جان خود را در راه مبارزه علیه این اقدام ظالمانه فدا کردند.

امیدواریم که خداوند سبحان بند خواری و ذلت را از گردن امت اسلامی که به دست مستکبران بر آنان نهاده شده، بردارد تا مسلمانان عزت و کرامت خود را بازگردانند و این کار تنها از طریق تفاهم و وحدت آنان زیر پرچم اسلام و گسترش محبت در دلهای مسلمانان، امکانپذیر خواهد بود.

 

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


خروج