*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


اخبار افق شماره خبر: ٣٩٨٨٢١ ١٧:٤٢ - 1396/12/27    اظهار نظر غربی‌ها در مورد برنامه موشکی ایران وقاحت محض استآیت‌الله‌العظمی مکارم شیرازی ارسال به دوست نسخه چاپي


 اظهار نظر غربی‌ها در مورد برنامه موشکی ایران وقاحت محض استآیت‌الله‌العظمی مکارم شیرازی

اظهار نظر غربی‌ها در مورد برنامه موشکی ایران وقاحت محض است


حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی با اظهار تأسف از صحبت‌های برخی کشورهای زورگوعلیه برنامه موشکی ایران گفتند: آمریکا می‌گوید چرا ایران باید موشک داشته باشد و باید پای میز مذاکره بیاید برای موشک‌هایی که دارد، آیا این وقاحت و زورگویی نیست؟! چرا دنیای امروز کم‌کم به این مسایل عادت می‌کند و کسی قبح این مسائل و زورگویی‌های ابرقدرت‌ها را بازگو نمی‌کند...

 

حضرت آیتالله مکارم شیرازی با اظهار تأسف از صحبتهای برخی کشورهای زورگوعلیه برنامه موشکی ایران گفتند: آمریکا میگوید چرا ایران باید موشک داشته باشد و باید پای میز مذاکره بیاید برای موشکهایی که دارد، آیا این وقاحت و زورگویی نیست؟! چرا دنیای امروز کمکم به این مسایل عادت میکند و کسی قبح این مسائل و زورگوییهای ابرقدرتها را بازگو نمیکند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حضرت آیتالله مکارم شیرازی 15 اسفند در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم ضمن بیان مطلب فوق، از وضعیت دنیای کنونی انتقاد کردند و گفتند: برخلاف ظاهر خوب دنیا که سازمانهای بهاصطلاح حقوق بشری وجود دارد و سازمان ملل و شورای امنیت و... دارد؛ اما باطن این دنیا پر است از زورگویی، ریاکاری و دروغگویی.

ایشان افزودند: آمریکا از آن طرف دنیا به این طرف لشکرکشی میکند و علیه بعضی کشورها موضع میگیرد و میگوید کسی حق ندارد، قوی بشود، بلکه همه باید ضعیف شوند و تنها من قوی بمانم، آیا این زورگویی آشکار نیست؟!

حضرت آیتالله مکارم شیرازی تأکید کردند: همه میدانند که داعش در عراق و سوریه با کمک ایران و حزبالله تا حد زیادی از بین رفت؛ اما مستکبرین عالم ایران را محکوم میکنند که شما حامی تروریست هستید!

ایشان خاطرنشان ساختند: کاری که ما باید انجام دهیم این است که به این دنیا اعتماد نکنیم و خوشبین نباشیم، بلکه نسبت به این زورگوییها و دروغگویی و ریاکاری بدبین باشیم.

Normal 0 false false false false EN-US X-NONE FA


خروج