*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


بین‌الملل, اخبار افق شماره خبر: ٣٩٧٧٠٩ ١٢:١٥ - 1396/11/17   حکومت بحرین رسماً کشور خود را پایگاه انگلیس کرده استانتقاد آیت‌الله‌العظمی نوری همدانی از حکومت بحرین  ارسال به دوست نسخه چاپي


حکومت بحرین رسماً کشور خود را پایگاه انگلیس کرده استانتقاد آیت‌الله‌العظمی نوری همدانی از حکومت بحرین

حکومت بحرین رسماً کشور خود را پایگاه انگلیس کرده است


امروز حکومت دیکتاتور بحرین آلت دست مستکبران و متجاوزانی همانند آمریکا، صهیونیست و عربستان است و هیچ اراده‌ای از خود ندارد و کشور خود را رسماً تبدیل به پایگاه انگلیس کرده است. به گزارش خبرگزاری حوزه حضرت آیت‌الله نوری همدانی، 11 بهمن در دیدار عده‌ای از طلاب حوزه علمیه قم، طلاب را به هوشیاری بیشتر نسبت به مسایل مهم جهان اسلام دعوت کردند و در ادامه با اشاره به روایتی از حضرت علی‌ علیه‌السلام مبنی بر اینکه باید با ظالم مبارزه کرد و از مظلوم حمایت نمود، ابراز داشتند: در این موضوع مرز جغرافیایی ملاک نیست بلکه هرجا ظلمی باشد باید با آن مقابله کرد و مظلوم را یاری نمود...

امروز حکومت دیکتاتور بحرین آلت دست مستکبران و متجاوزانی همانند آمریکا، صهیونیست و عربستان است و هیچ ارادهای از خود ندارد و کشور خود را رسماً تبدیل به پایگاه انگلیس کرده است.

به گزارش خبرگزاری حوزه حضرت آیتالله نوری همدانی، 11 بهمن در دیدار عدهای از طلاب حوزه علمیه قم، طلاب را به هوشیاری بیشتر نسبت به مسایل مهم جهان اسلام دعوت کردند و در ادامه با اشاره به روایتی از حضرت علی علیه‌السلام مبنی بر اینکه باید با ظالم مبارزه کرد و از مظلوم حمایت نمود، ابراز داشتند: در این موضوع مرز جغرافیایی ملاک نیست بلکه هرجا ظلمی باشد باید با آن مقابله کرد و مظلوم را یاری نمود.

این مرجع تقلید با اشاره به سلب تابعیت آیتالله شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب بحرین، خاطرنشان ساختند: ما ضمن محکوم کردن این عمل حکومت بحرین، از مسلمانان میخواهیم که این عمل ظالمانه را محکوم کرده و جوانان و مردم این کشور نیز به مبارزه خود ادامه دهند.

معظمله تصریح کردند: اگر بخواهیم در مقابل ظلم ظالم سکوت کنیم، خود گرفتار همان ظلم میشویم. امروز حکومت دیکتاتور بحرین آلت دست مستکبران و متجاوزانی همانند آمریکا، صهیونیست و عربستان است و هیچ ارادهای از خود ندارد و کشور خود را رسماً تبدیل به پایگاه انگلیس کرده است.

ایشان در پایان تأکید کردند: مسئولان سازمانهای بینالمللی میبایست با پرهیز از موضع سکوت و بیطرفی، نقض حقوق بشر در بحرین و یمن را ببینند و مانع از جنایات غیرانسانی متجاوزگران به این کشورها شوند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


خروج