*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


اخبار افق, اخبار افق شماره خبر: ٤١٦٨٢٦ ١١:٣٠ - 1399/11/16   تجلیل رهبر معظم انقلاب hc ارسال به دوست نسخه چاپي


تجلیل رهبر معظم انقلاب hc

برجستگی‌های علمی و فنی و اخلاص شهید فخری‌زاده


خانواده دانشمند برجسته و ممتاز هسته‌ای و دفاعی کشور، شهید محسن فخری‌زاده، ششم بهمن با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.


به گزارش پایگاه اطلاعرسانی دفتر مقام معظم رهبری، ایشان در این دیدار، با تجلیل از برجستگیهای علمی و فنی شهید فخریزاده و حضور سختکوشانه آن دانشمند عالیمقام در میدان علم و عمل، گفتند: علو مقامی که خداوند با شهادت به آن بزرگوار عطا کرد، مزد زحمات و اخلاص کمنظیر او بود و این مقام، با هیچیک از مقامهای دنیوی قابل مقایسه نیست.

رهبر انقلاب اسلامی، عظمت یافتن نام شهید فخریزاده، در میان عموم مردم و ابراز تأسف بسیاری از جوانان از ناشناخته بودن او در زمان حیاتش را، از دیگر آثار اخلاص شهید دانستند.

ایشان همچنین گفتند: همسران شهدا در اجر آنها شریک هستند و از خداوند میخواهیم که صبر و آرامش خود را بر دلهای شما نازل فرماید و بهتوفیق الهی بتوانید، حرکت خود را متناسب با شأن شهید ادامه دهید.


خروج