*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


اخبار افق, اخبار افق شماره خبر: ٤١١٢٤٠ ١٣:٤٤ - 1398/10/22   پس‌از انتقام اگر آمریکا خطا کند رژیم صهیونیستی را محو می‌کنیممحسن رضایی خطاب به ترامپ ارسال به دوست نسخه چاپي


پس‌از انتقام اگر آمریکا خطا کند رژیم صهیونیستی را محو می‌کنیممحسن رضایی خطاب به ترامپ

پس‌از انتقام اگر آمریکا خطا کند رژیم صهیونیستی را محو می‌کنیم


فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس، با هشدار قاطع، خطاب به ترامپ گفت: اگر پس‌از انتقام ما خواستی اقدام جدیدی بکنی مطمئن باشید ما حیفا و مراکز اسرائیل را با خاک یکسان می‌کنیم تا این رژیم از نقشه‌ها حذف و محو شود...

 
به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران سرلشکر پاسدار دکتر محسن رضایی، ۱۵دی در اجتماع عظیم عزاداران شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مصلی تهران، با تشریح ویژگیهای شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، افزود: ایشان جزو استثناییترین قهرمانان ایران هستند که بعداز شهادتش هم قهرمان شد. شهادت او تبدیل به یک قیام شد. حاج قاسم سلیمانی نماد عزت اسلام و مسلمین شد. او بعداز امام و مقام معظم رهبری سومین قهرمان بینالمللی ایران شد و تصویر او در همه رسانههای جهان درج شده است. شهادت او جبهه مقاومت را احیا کرد و پرده از چهره کریه آمریکا و رژیم صهیونیستی برداشت و در جبهه مقاومت و جبهه مقابله با تروریسم قهرمان شد.

سردار رضایی، ادامه داد: قاسم سلیمانی تنها قهرمان جبهه مقاومت نبود و به قهرمان مبارزه با تروریسم تبدیل شد. او با داعش، که آمده بود تا نقشه نیمهتمام اسرائیل را کامل کند، مبارزه کرد. با فتوای مرجعیت معظم عراق و همراهی جوانان عراقی و قهرمانانی مثل ابومهدی با راهنمایی سپهبد شهید قاسم سلیمانی با داعش جنگیدند. آمریکا با چنین قهرمانی و با ملت ایران خودش را مواجه کرد. آمریکا دست به شرارت و قمار بزرگی زده است.

استاد دانشگاه امام حسین علیه السلام با اشاره به تأثیر شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی بر معادلات منطقه، گفت: امروز ملت ایران و عراق و جبهه مقاومت خودشان را در برابر حمله آمریکا میبینند. آقای ترامپ، حریم سربازان خودش را شکست و سربازان خودش را دم تیغ مقاومت گذاشت و زندگی را بر نیروهای خود تلخ و ننگین کرد. و لذا باید بدانند که انتقام ما بسیار سخت خواهد بود.

وی خطاب به ترامپ، گفت: ما در تصمیم برای انتقام از آمریکا جدی هستیم و از تهدید شما دچار تردید نخواهیم شد. شما حمله کردید و دفاع حق ملت ماست. عراق و جبهه مقاومت حق دفاع خواهند داشت. اگر پساز انتقام ما خواستی اقدام جدیدی بکنی مطمئن باشید ما حیفا و مراکز اسرائیل را با خاک یکسان میکنیم تا اسرائیل از نقشهها حذف و محو شود.

سردار رضایی در میان شعارهای آحاد مردم که بر ضرورت انتقام از آمریکاییها تأکید میکردند، گفت: برنامه نیروی قدس ادامه خواهد یافت. سردار قاآنی که قاسم سلیمانی دیگری است راه او را با قدرت ادامه خواهد داد.

، اضافه کرد: هرجا آمریکاییها پا گذاشتهاند، غارتگری کردهاند و ایران امنیت جدیدی را تعریف کرد و با تولد سپاه امنیت جدیدی را متکی بر مردم منطقه آغاز کرد. بسیج، حزبالله، حشدالشعبی و جیشالوطنی را ساخت.

وی تصریح کرد: نیروهای مسلح ما و حزبالله لبنان ارزانترین نیروهای نظامی جهان هستند که ضد استعمار عمل میکند. مدل امنیتی که حاج قاسم دنبال کرد، عزت و اقتدار را با خود به همراه میآورد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، اظهار کرد: آمریکاییها به ما حمله کردهاند و با منطق مقاومت انتقام سخت و مدبرانه را نشان خواهیم داد. شهادت حاج قاسم شهر و روستاهای ایران را متحول کرده و شعار نبرد با آمریکا سر میدهند.


 


خروج