*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


بین الملل, بین الملل, بین‌الملل شماره خبر: ٤١١٢٣٣ ١٣:٢٧ - 1398/10/22   شهید سلیمانی همه زندگی خود را در حمایت و پشتیبانی از فلسطین به سر بردرئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی فسطین ارسال به دوست نسخه چاپي


شهید سلیمانی همه زندگی خود را در حمایت و پشتیبانی از فلسطین به سر بردرئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی فسطین

شهید سلیمانی همه زندگی خود را در حمایت و پشتیبانی از فلسطین به سر برد


رئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی فسطین(حماس) گفت: فرمانده شهید سلیمانی همه زندگی خود را در حمایت و پشتیبانی از فلسطین به سر برد، اعلام می‌کنم که «این فرمانده بزرگ شهید قدس، شهید قدس، شهید قدس» است...به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، اسماعیل هنیه رئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی فسطین حماس، ۱۶دی در مراسم تشییع پیکر پاک سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: ما امروز در اینجا حضور داریم تا احساسات صادقانه و خالصانه خود را در قبال برادری عزیز و فرماندهی شهید ابراز بداریم. فرماندهی که در راه فلسطین و مقاومت، فداکاریهای بسیاری کرد تا به این جایگاه که امروز رسیده است، رسید و باعث افزایش توان، نیرومندی و پایداری و نتایج مثبت این مقاومت بود. هنیه تأکید کرد: ما اعلام میکنیم که این جنایت وحشیانهای که آمریکاییها مرتکب شدند، نشاندهنده روحیه جنایتکارانه و سبعانهای است که سبب همه جنایتها و خونریزیها در سرزمین مبارک فلسطین نیز است.

رئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی فلسطین حماس گفت: همان روحیه جنایتکارانهای که دیروز باعث ترور و شهادت، شهید سلیمانی شد، همان روحیه جنایتکارانه پوششی میدهد به رژیم صهیونیستی که مرتکب جنایتهای بسیاری در این سرزمین شوند و رهبران و فرماندهان مقاومت فلسطین را ترور کنند.

وی تأکید کرد: این جنایت سبعانه، شایسته و نیازمند آن است که همه جهانیان، آن را محکوم و مرتکبان آن را مجازات کنند.

هنیه خاطرنشان کرد: من تأکید میکنم که خط مقاومت در سرزمین فلسطین در رویارویی با توطئههای صهیونیستی و با پروژه و هژمونی آمریکا در منطقه آمریکا شکست نخواهد خورد. تردید و ضعیف نخواهد شد و همواره در خط مقاومت ثابت خواهد ماند تا زمانی که اشغالگران را از سرزمینمان و قدسمان بیرون برانیم.

رئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی فسطین حماس خاطرنشان کرد: من اعلام میکنم که پروژه مقاومت در سرزمین فلسطین همچنان ادامه خواهد یافت، سست نخواهد شد و عقبنشینی نخواهد کرد و این ترورها و شهادتها بر توانمندی، بر ثبات، استقامت و اصرار ما در ادامه راه خواهد افزود و ما این راه را تا آزادی قدس و سرزمین فلسطین و آزادی اراده انسانهای منطقه به یاری خداوند ادامه خواهیم داد.

وی ادامه داد : در این اجتماع عظیم اعلام میکنیم که شهید سلیمانی که همه زندگی خود را در حمایت و پشتیبانی از فلسطین به سر برد و فرمانده نیروی قدس سپاه بود، اعلام میکنم که «این فرمانده بزرگ شهید قدس، شهید قدس، شهید قدس» است.

هنیه تصریح کرد: من اعلام میکنم مقاومتی که در لبنان آن پیروزیها را بهدست آورد و در غزه پیروز شد، حتما در نبرد سرنوشتساز آینده علیه صهیونیستها به یاری خداوند متعال پیروز خواهد شد.


خروج