*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


کاردستی, افق خانواده شماره خبر: ٣٦٢٨٨٣ ١٤:٠٥ - 1394/03/30   عروسک نمدی با الگو، طرح پرنده برای جاسوزنی ارسال به دوست نسخه چاپي


عروسک نمدی با الگو، طرح پرنده برای جاسوزنی

عروسک نمدی با الگو، طرح پرنده برای جاسوزنی


آموزش دوخت عروسک نمدی با الگو مدل‌پرنده را در ادامه ببنید و این عروسک ساده و زیبا را برای کودکان به عنوان اسباب بازی دست‌ساز درست کنید.

 

 

     آموزش دوخت عروسک نمدی با الگو مدلپرنده را در ادامه ببنید و این عروسک ساده و زیبا را برای کودکان به عنوان اسباب بازی دستساز درست کنید.

کاربردها:

تزیین منزل و اتاق کودک و نوزاد؛ اسباب بازی دستساز کودکانه؛ جاسوزنی.

مواد لازم برای این کار:

پارچه نمدی یا پارچههای معمولی

 

ابتدا با خودکار یا صابون خیاطی الگوی پرنده را روی پارچه پیاده کنید و با در نظر گرفتن فاصلهای حدود نیم سانتیمتر، دورش را قیچی کنید.

 

عروسک را به شکل سه بعدی و مانند عکس کاردستی بالا به هم با سوزن و نخ از داخل کوک بزنید.

دقت کنید در دوخت عروسکهای پارچهای همیشه بخش کوچکی از بدن عروسک را بدون دوخت باز بگذارید، تا پنبه یا پولیش را از آن جا داخل کنید و بعد آن تکه را با سوزن از بیرون بدوزید.  در آخرین مرحله نوک و چشمهای عروسک را بدوزید و یا با ماژیک سیدی نقاشی کنید.

 

عروسک زیبای پرنده گنجشک شما آماده است و میتوانید از آن برای تزیین اتاق کودک و نوزاد و یا به عنوان اسباببازی دستساز برای کودکان استفاده کنید.


خروج