*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی >  ویژه‌نامه‌ها > افق پارسایی > افق پارسایی8 


افق پارسایی8 شماره خبر: ٣٦٠٤٢٩ ١١:٣٨ - 1394/02/02   علامه حسن‌زاده آملي نسبت  ارسال به دوست نسخه چاپي


علامه حسن‌زاده آملي نسبت

ارادت ويژه علامه حسن‌زاده آملي نسبت به کريمه آل‌طه


استاد حسن رمضاني مي‌گويد: چندين سال قبل، دانشگاه قم براي تجليل از مقام و منزلت حضرت فاطمه معصومه(س) گردهم‌آيي تشکيل دادند و از من خواستند که استاد علامه حسن‌زاده آملي را براي اين مجمع دعوت کنم.

استاد حسن رمضاني ميگويد: چندين سال قبل، دانشگاه قم براي تجليل از مقام و منزلت حضرت فاطمه معصومه(س) گردهمآيي تشکيل دادند و از من خواستند که استاد علامه حسنزاده آملي را براي اين مجمع دعوت کنم. معمولاً استاد به خاطر کسالت و اشتغالات فراوانشان، دعوت به همايشها را قبول نميکردند، اما وقتي اين مسئله را مطرح کردم با کمال صفا و صميميت و تمام وجود، سريعاً قبول کردند. حتي با مسئولين آنجا تماسي نگرفتيم که وسيلهاي براي حضور استاد در مراسم بفرستند. خود ايشان به محل جلسه تشريف آوردند و به محض حضور در مجلس، جلسه منقلب شد و قرار نبود ايشان سخني بگويند، اما اصرار مسئولين و ديگران ايشان را به حرف آورد و جملهاي که با تمام وجود فرمودند و ابراز کردند و همه را منقلب کرد، اين بود:

«اگر براي من ممکن بود و مواجه با مشکل نميشدم، براي تجليل از شخصيتي مانند حضرت فاطمه معصومه(س) اين مسير را سينهخيز ميآمدم! ما امامزاده زياد داريم و خود حضرت موسيبن جعفر عليهماالسلام فرزندان زيادي داشتند، اما کداميک از ايشان مانند حضرت فاطمه معصومه(س) درخشيد و منشأ خيرات و برکات شد؟ و بايد يک مقام ثبوتي باشد که اين مقام اثبات رقم خورده باشد؛ و اي کاش من ميتوانستم در اين مسير اينطور به محضر شما تشرف پيدا کنم.»

منبع: پايگاه اطلاع رساني حوزه نت


خروج
يکشنبه ١٩ مرداد ١٣٩٩
جستجوی وب
کانال تلگرام
با افق حوزه به روز باشید
با
کانال تلگرام