*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی >  ویژه‌نامه‌ها > افق پارسایی > افق پارسایی2 


افق پارسایی2 شماره خبر: ٣٢٢٤٩٢ ١١:٥٤ - 1392/04/01    ارسال به دوست نسخه چاپي


سفارش‌هاي آيةالله‌العظمي مرعشي نجفي(ره)


پروردگارا! من تورا به حق فاطمه و پدرش و شوهرش و فرزندانش و رازي را که در او به امانت نهاده‌اي مي‌خوانم،‌ که درود بفرستي بر محمد و آل‌محمد و آن‌گونه که خود شايسته آني با من رفتار کني، نه آن‌گونه که من سزاوار آنم.

آبشار قنوت

سفارش ميکنم به مداومت اين دعاي شريف در قنوتهاي نمازهاي واجب و آن را من روايت ميکنم از پدر علامه خود و نيز از جمالالسالکين، مرحوم شيخ محمدحسين شيرازي و آن دو بزرگوار از استاد خود مصباحالسالکين، مرحوم سيدمرتضي رضوي کشميري و او نيز به طريق خود از ستاره فروزان، سيدرضيالدين عليبن طاووس حسني، مؤلف کتابالاقبال که متصل به اصحاب موالي ما و پيوستگي به پيشوايان ما دارد، روايت ميکند و آن دعا اين است:

اللهمّ إني أسئلک بحقّ فاطمة و أبيها و بعلها و بنيها والسرّالمستودع فيها أن تصلّي علي محمّد وآلمحمّد و أن تفعل بي ما انت اهله و لا تفعل بي ما انا اهله.

پروردگارا! من تورا به حق فاطمه و پدرش و شوهرش و فرزندانش و رازي را که در او به امانت نهادهاي ميخوانم، که درود بفرستي بر محمد و آلمحمد و آنگونه که خود شايسته آني با من رفتار کني، نه آنگونه که من سزاوار آنم.

منبع: وصيت‌نامه آيةالله‌العظمي مرعشي نجفي(ره)


خروج
پنج شنبه ٢١ آذر ١٣٩٨
جستجوی وب
کانال تلگرام
با افق حوزه به روز باشید
با
کانال تلگرام